News

27.09.2011 - Otwarcie Wiki dla chętnych do wsparcia!

  • Uruchomiony został moduł ubiegania się o członkostwo w projekcie Akademickiego Wiki. Jeżeli sądzisz, że jesteś na siłach by wesprzeć projekt Akademickiego Wiki, w menu bocznym znajdziesz odnośnik do formularza podania.

26.09.2011 - Ponowne otwarcie Akademickiego Wiki!

  • Jako, że nowej strony, której powstanie powstrzymywało nas przed uaktualnianiem tego Wiki raczej nie powstanie w najbliższym czasie, postanowiliśmy otworzyć ponownie Akademickie Wiki. Informacje będą stopniowo uaktualniane, jednak proszę nie spodziewać się poważnego zapierdolu z updatami na stronie.
  • W tej chwili Wiki edytuje sebabazylsebabazyl, znany z forum jako Cesiv i wkrótce pewnie dołączą do niego kolejne osoby. Jeżeli jesteś odpowiedzialną osobą i chcesz wnieść coś w projekt Akademickiego Wiki, zgłoś się na forum w dziale Akademickie Wiki i zgłoś chęć wzięcia udziału w uaktualnianiu naszego Wiki!

29.04.2009 - Decyzje a propo dodawania nowej treści

  • Sprawdzam właśnie, czy jest możliwość uruchomienia moderowanej edycji treści dla każdego, wiec być może, już niedługo każdy będzie mógł dodać swoje 3 grosze do naszego Wiki. Obecnie tylko administracja ma dostęp do edycji, ze względów prewencyjnych i dla zachowania regularności strony. Póki co jednak, jeżeli czujecie, że możecie wnieść coś pozytywnego do naszego Wiki, na forum Akademickiego 76 powstało osobne subforum, w którym możecie śmiało wrzucać swoje artykuły.
  • Zdecydowaliśmy, że zamiast każdego dnia dodawać po jakimś małym bzdeciku, będziemy masowo wprowadzać nowości, raz na jakiś czas, powiedźmy w przedziałach tygodniowych. Oczywiście, nie będzie to prędkość ekspresowa, ponieważ każdy z nas ma jeszcze inne zajęcia, a także obowiązki na samym serwerze, ale strona na pewno nie stanie, póki nie zostanie skończona.

28.04.2009 - Otwarcie AkaWiki

  • Nie uchodziło naszej uwadze, że dane na stronach o Tibii stają się nieaktualne ze względu na postęp w protokołach, a dostęp do naszej strony(kodowo) ma tylko Pavlus i Matt, czyli dwa obiboki, to postanowiłem założyć małe Akademickie Wiki. Strona jest jak najbardziej w trakcie tworzenia. Co już zdołaliśmy zrobić, jest w logu poniżej. Generalnie brakuje jeszcze podstron, osobnych dla każdego itemu/monstera/etc., na razie stworzyliśmy jedynie szkic, zarys tego, co będzie się tu znajdować. Systematycznie treści będą dodawane. Oczywiście, żadnych sekretów tutaj ujawniać nie będziemy. Na forum znajdzie się odpowiedni temat, w którym sami będziecie mogli uzupełniać zamieszczone tutaj treści. Poczekajcie z tym jednak do czasu, aż sami zapełnimy tutaj krytyczne luki i poprawimy błędy, których pewnie kilka się znajdzie. Wszelkie sugestie, w późniejszym okresie, gdy będziemy już zmierzać ku końcowi, są jak najbardziej mile widziane.
  • Uznaliśmy, że jest już wystarczająco dużo tutaj informacji, by można było puścić to w obieg, co też robię.

Dziękuję serdecznie Sargowi za nieocenioną pomoc przy kontencie.